Scenariusz

Roman Przylipiak – Dariusz Mazurowski „Fest Far Beyond the Heliopause”

Filip Załuska – Eskmo „Feed Fire”

Szkoła Teledysków – Solar/Białas „Gniazda”

Valeria Cocco – Mikromusic „Synu” 

Błażej Jankowiak – Jano PW „Teoretycznie”

 

Zdjęcia

Michał Bojara – Lee Peck „All this time”

Daniel Kanka,Jakub Sztuk, Dawid Szurmiej – Karolina Skrzyńska „Czerni się”

Mateusz Socha, Tomasz Bogdan, Tomasz Pulsakowski – Lunatic soul „Factured”

Jan Marciniak – Bleeding Moses „Good Cocounut”

Marek Sanak – Fertile Hump „Goodnight Goodby”

Adam Romanowski – Oly „Growing Young”

Adam Romanowski – Natalia Kukulska „Halo tu ziemia”

Dominika Podczaska – Daria Zawiłow „Kundel bury”

Tom Askew – Wojtek Mazolewski „London”

Jakub Jakielaszek – Nightride „Me and that man”

Maciej Grubiak – Marek Dyjak „Miejsca Przedmioty Kształty”

Jasiu Klima – Gabinet Looster „Spokojnie”

Jola Kudela, Maciek Kozłowski – Poppy Ackroyd „Trains”

Jacek Kościuszko – Strachy Na Lachy „Twoje Motylki”

Mateusz Kucharski – Modernmoon „Wreck Of Antoinette”

Mikołaj Majda / Codeina – Na Tak „Władcy Czasu”

 

Montaż

Magdalena Chowańska – Sorry Boys „Apollo”

Patrycja Piróg – Bownik „Delfina”

Michał Miziarski – Irek Wojtczak „Fibonacci”

Krzysztof Chmiel – Hormonica „Hot Sun Sleep”

Radosław Rutkowski – Adam Bałdych & HelgeLien Trio „Love”

Bartosz Połeć – Wielki Elektronik „Presja

Marta Kacprzak – Miuosh „Tramwaje i gwiazdy”

Paweł Czarnecki – So Slow „Tranz I: JJ”

Marta Kacprzak – Organek „Wiosna”

 

Plastyczna Aranżacja Przestrzeni

Emilia Gumańska, Joy Pop – Joy Pop „Deadly Queen”

Magdalena Sobolska, Hanna Roma Rawska – Agata Karczewska „Envy Is My Sin”

Paweł Grabowski – Neuoberschlesien „Fart”

Jakub Długosz – Kleszcz & Dino feat Kopruch „Freak Show”

Anna Nowacka – Natalia Kukulska „Kobieta”

Katarzyna Pielużek, Ewelina Rosłaniec – Otsochodzi feat Taco Hemingway „Nowy Kolor”

Mateusz Znaniecki, Kamil Małecki, Przemysław Potyka – Mioush „Produkcja”

Piotr Smoleński – Izabela Trojanowska „Skos”

Piotr Maciejewski – Kazik i kwartet Pro Forma „Ta droga była daleka”

Fabryczne Atelier, Dorota Smith, Olga Czyżykiewicz – Marek Napiórkowski „The Way”

Maria Seweryn – Adi Nowak „Zohan”

 

Animacja

Tomasz Płonka – Tekno „Amsterdam”

Aleksander”Kopruch”Kozłowski, Katarzyna Walotka – Kleszcz & Dino „Bajka o kolorach”

Wojciech Ostrycharz – Lion Shephered „Dream On”

Maciej Sarna – LiN „Hator”

Michał Bojara – Leepeck „I place the moon”

Bartosz Mikołajczyk – Maciej Maleńczuk „Mam zaśpiewać coś o cyrku”

Łukasz Jedynasty, Zuzanna Staszewska – Kazik i Kwartet Proforma „Most”

Marcin Podolec, Kacper Zamarło – Pablopavo „Ostatni dzień sierpnia”

Joanna Kucharska – Hańba! „Puste samoloty”

Patryk Bychoski – Tsvey „Ukufa”

Konrad „Mucha” Moszyński – Big Cyc „Viva San Escobar”

Anita Kwiatkowska-Naqvi – Kożuch „Warszawa”

Marta Kacprzak – niXes „Whole in the universe”

 

Kreacja Aktorska

Mirosław Wajs – A_GIM „Akebia”

Julia Rogalska, Anna Moszczyńska, Paweł Jakubowski – Solar/Białas „Gniazda”

Natalia Kukulska – Natalia Kukulska „Kobieta”

Eryk Lubos, Stanisław Sulej, Marek Dyjak – Marek Dyjak „Miejsca Przedmioty Kształty „

Daniel Olbrychski – Krzysztof Zalewski „Polsko”

Lucyna Szierok – Girls On Fire „Siła kobiet”

Paweł Bernadowski, Monika Reks, Łukasz Stępień – Kleszcz & Dino „Ziemski teatr”

 

Innowacja

Kobas Laksa – Jazz Band Młynarski Masecki „Abduł-bej”

Dagmara Pochyła – Sobotni Rosół „Bez świateł”

RKH – Bleeding Moses „Good cocounut”

Anna Patrini – Anna Patrini „Iris”

Maciej Dydyński – Lasy „Little Giant”

Szkoła Teledysków – Sorry Boys „Miasto Chopina”

Joanna Kucharska – Lonker See „New motive power, Part 3”

Mateusz Znaniecki – Miuosh „Produkcja”

Sebastian Juszczyk – Chilly Crew „Pytam”

Michał Bojara – Coma „YU55”

 

Reżyseria

Mila Antosik, Piotr Ogiński – A_gim „Akebia”

Sławek Pietrzak – Strachy Na Lachy „Co się z nami stało”

Anna Maliszewska – Paulina Przybysz „Dzielne kobiety”

Roman Przylipiak – Dariusz Mazurowski „Far beyond the heliopause”

Dominika Podczaska – Daria Zawiałow „Kundel Bury”

Sebastian Juszczyk – Marek Dyjak „Miejsca Przedmioty Kształty”

Wojtek Smarzowski – Dr Misio „Pismo”

Bart Pogoda – Kamil Pawelski „Plastikowy spokój”

Hubert Patynowski – Essex „Slavery”

Bożena Krakówka – Iwona Rutkowska „When I walk alone”